M.W. Trade

Spółka powstała w marcu 2004 roku. Zajmuje się obsługą finansową publicznej służby zdrowia, jej dostawców oraz jednostek samorządu terytorialnego w Polsce. We wrześniu 2007 roku M.W. Trade zadebiutowało w alternatywnym systemie obrotu (NewConnect). W grudniu następnego roku był to już rynek główny Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Od tego momentu M.W. Trade rozpoczęło aktywne pozyskiwanie dodatkowych środków finansowych na rozwój core biznesu, w szczególności poprzez emisje (w tym publiczne) obligacji. Od sierpnia 2010 roku Spółka jest również częścią Grupy Getin Holding.


M.W. Trade oferuje szereg unikatowych, indywidualnie dopasowanych rozwiązań finansowych. Spółka zajmuje się restrukturyzacją zadłużenia, finansowaniem działalności bieżącej i inwestycyjnej oraz fachowym doradztwem w zakresie produktów bankowych i leasingowych.


Dzięki wysokiej motywacji i doświadczeniu młodego, kreatywnego zespołu M.W. Trade jest nieustannie zaangażowane w tworzenie kompleksowych, optymalnych rozwiązań finansowych, odpowiadających na rzeczywiste zapotrzebowanie sektora opieki zdrowotnej oraz samorządowego. Dzięki bogatej bazie wiedzy Spółka aktualnie współpracuje z rozwiniętą siecią podmiotów działających na  terenie całego kraju.


Ścisła, profesjonalna kooperacja z podmiotami z Grupy Getin Holding zwiększyła portfel koordynowanych przez M.W. Trade przedsięwzięć biznesowych. Spółka konsekwentnie koncentruje się na budowaniu wartości pod stabilny wzrost, a osiągane wyniki pozwalają na utrzymanie konkurencyjności.

 

www.mwtrade.pl

MW Trade Logo