Idea Bank Białoruś


Idea Bank Białoruś rozpoczął swą działalność w 2004 roku i jest jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się banków na rynku białoruskim. Oddziały banku znajdują się w całym kraju, udzielono również kredytu milionowemu klientowi oraz wyemitowano 270-tysięczna kartę płatniczą.

Bank utrzymuje wiodącą pozycję na rynku detalicznych usług finansowych. W 2014 r. rozpoczęto połączenie z ZSA „Białoruski bank małego biznesu” i obecnie rozwija dział  korporacyjny. Obecnie coraz więcej małych i średnich przedsiębiorstw wybiera Ideę swój główny bank.

W 2013 i 2014 roku Bank został dwukrotnym zwycięzcą Grand prix prestiżowej nagrody „Bank roku Białorusi”. Profesjonalne jury konkursu przyznało nagrody w następnych nominacjach: „Najlepsza obługa osób fizycznych”, „Najlepsza obługa osób prawnych”, "Najkorzystniejszy krótkoterminowy wkład", "Najkorzystniejszy długoterminowy wkład. Na podstawie wyników działalności w serwisach społecznościowych w 2014 roku Idea Bank Białoruś dostał nagrodę „Marka Roku”

 

http://ideabank.by